Szukaj
Komentarze
  Chmura tagów
  Bez zaświadczeń
   Z uwagi na niskie zarobki i wysokie koszty życia, niektóre rodziny ratują się – zwłaszcza w okresach przedświątecznych – pożyczkami w placówkach, które nie prowadzą działalności bankowej. Reklamy takich firm znajdujemy kilka razy w tygodniu, w skrzynkach pocztowych, na słupach ogłoszeniowych i przystankach. Niestety odsetki, od nawet małych kwot, jakie zostaną nam przypisane są kilkadziesiąt razy wyższe niż w bankach. Osoby, które decydują się na takie kredyty i pożyczki tłumacza jednak, że nie maja innego wyjścia. Dla nich liczą się pilne potrzeby tu i teraz. I często nie myślą w ogóle, o konsekwencjach takich decyzji. Mówią, ze nie maja wyjścia, co oznacza często, że w bankach spotykają się z odmowa udzielenia pożyczki – ze względu na brak zdolności kredytowej. Firmy reklamujące swoje usługi, jako pożyczki na telefon, udzielają kredytów bez zaświadczeń o zarobkach, do podpisania umowy wystarczy zwykle tylko dowód tożsamości. Jednak potencjalni klienci zapominają, ze sa to firmy, które czerpią bardzo wysokie zyski z udzielanych pożyczek. I tak naprawdę żerują na sytuacjach podbramkowych swoich klientów, którym wydaje się, że kilkudziesięciozłotowe raty, płacone co tydzień to nie jest jeszcze tragedia. Jeśli jednak popatrzymy na to w skali miesiąca, jest to już kilkaset złotych, co dla większości rodzin, jest mimo wszystko dużym obciążeniem budżetu. Zdarzają się tez sytuacje, że w przypadku opóźnień w płatnościach firmy te stosują niedozwolone praktyki windykacyjne. Nie wszystkie oczywiście, ale nadal jednak, obserwuje się takie przypadki. Biorąc kredyt w firmie, która nie jest bankiem, a stosuje wysokie oprocentowanie, możemy bardzo łatwo wpaść w spirale zadłużenia, przez co znajdziemy się w jeszcze gorszej sytuacji, niż na początku. Kiedy więc, wydaje nam się, że ostatnia deska ratunku, spłaty dotychczasowych zobowiązań, jest kredyt bez zaświadczeń, warto na chwilę ochłonąć i przeanalizować sytuacje. Większość banków, w których jesteśmy zadłużeni, podpisuje ugody.

  Miesiąc: Grudzień, 2014

  Wpływ reklamy na sukces firmy

  sobota, Grudzień 27th, 2014

  Jest podstawą współczesnego marketingu oraz szansą na upowszechnianie wiedzy na temat danej marki. Reklama zajmuje bardzo ważną rolę we współczesnym świecie, a wiedza na jej temat rośnie. Mimo to reklama jest pojęciem, z którym wiąże się wiele przekłamań oraz błędnych stereotypów. Najbardziej problematyczną kwestią staje się tu określenie celów reklamy. Zdaniem wielu osób, reklama ma zachęcać do zakupu i zwiększać sprzedaż danego produktu. Faktycznie, jest to ważny cel reklamy, jednak nie tylko on powinien być realizowany przez twórców kampanii reklamowych. Jakie są jeszcze cele reklamy? Sprzedaż to podstawa, ważne jest jednak komunikowanie się z potencjalnym klientem. Cele reklamy są też związane z utrwalaniem wizerunku danej marki bądź produktu.

   

  Tak często powtarzane w mediach hasła i informacje reklamowe mają przecież nie tylko zwiększyć sprzedać produktów danej marki, ale i sprawić, by na stałe zagościła ona w świadomości klientów. Dlaczego? Bo marka taka staje się bardziej rozpoznawalna, znana, a tym samym wyżej oceniana. Kojarzy się automatycznie z jakością, która dla współczesnych konsumentów jest bardzo ważna. Jak sprawić, by wszystkie cele reklamy zostały osiągnięte? Podstawa to wybór odpowiedniej metody komunikacji pomiędzy firmą a klientem. Czytelny komunikat to podstawa, dzięki któremu reklama może pomagać znanym markom w realizacji swych celów marketingowych i w utrwalaniu swej pozycji na rynku.

  Praca w domu

  wtorek, Grudzień 23rd, 2014

  working-at-laptop-720380-mPraca w domu to świetna alternatywa dla ludzi którzy chcieliby być ciągle w kontakcie z rodziną. Większość ludzi potwierdzi ze to świetny pomysł i chętnie godziliby się na taką ofertę gdyby tylko mieli zapewnioną pensje. Ustalamy sobie ile czasu poświęcamy na pracę i nikt nas nie kontroluje. Nie musimy wstawać o wczesnej porze, czy też stać po pracy w ogromnych korkach w celu powrotu do domu. Ten stracony czas możemy wykorzystać w inny sposób. To świetny pomysł jeśli nie chcesz się rozstawać z najbliższymi, lub jeżeli jesteś samotnie wychowującą matką i musisz być ciągle przy dziecku.

   

  Jednak trzeba pamiętać że jest to praca jak cała reszta innych. Trzeba być sumiennym i zdawać sobie sprawę że i tak prędzej czy później będziemy musieli rozliczyć się z szefem. Dlatego jeżeli szybko się zniechęcasz, to muszę z przykrością stwierdzić że nie jest to praca dla ciebie. Ważna jest obowiązkowość bo inaczej możemy wylecieć jak z każdej innej roboty. Jeżeli ktoś jednak zamierza podjąć się tej pracy to musi przeanalizować wszystkie za i przeciw. Decyzja zależy od nas i nikt inny nie może jej podjąć jak tylko my. Dlatego by nie popełnić błędu którego możemy potem żałować należy przemyśleć to dwa razy.

  Praca w internecie

  sobota, Grudzień 20th, 2014

  Możliwość pracy w domu, w dowolnie wybranym miejscu na świecie, gdzie jedynym wymogiem jest stałe łącze internetowe, to kusząca wizja. Dla coraz większej liczby młodych ludzi praca on line to sposób na pierwsze samodzielnie zarobione pieniądze i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego na przyszłość. Praca on line może być głównym źródłem utrzymania, czasami stanowi tylko dodatkowy dochód. Praca przez internet, oprócz niewątpliwych zalet, ma także swoje wady. Każda osoba chcąca zarabiać w sieci, powinna zastanowić się czy posiada odpowiednie predyspozycje.

   

  Osoby decydujące się na zarabianie przez internet powinny być świadome wszystkich aspektów jakie niesie za sobą praca on line. Dla wielu ten sposób zdobywania pieniędzy wydaje się łatwy i atrakcyjny. Rozpoczynający swoją przygodę z pracą w domu można, przynajmniej na początku, nie dostrzegać jej minusów. Pracownicy wykonujący swoje obowiązki zawodowe w domu powinni mieć odpowiednie predyspozycje, jak do każdej pracy. Samodyscyplina i poczucie obowiązku to tylko niektóre cechy. Praca on line mimo to przyciąga rzesze chętnych, chcących spróbować swoich sił

  Praca przy wypełnianiu ankiet

  środa, Grudzień 17th, 2014

  type-865021-mChcesz zarobić dodatkowe pieniądze? Twoja sytuacja wymaga spędzania większości czasu w domu? A może nadal się uczysz i chciałbyś już zacząć zarabiać? W sieci można znaleźć wiele sposobów na zarabianie. Praca w domu to marzenie wielu osób. Jedną z metod jest wypełnianie ankiet. Z pewnością nie jest to skomplikowana praca. Do jej wykonywania nie potrzeba w zasadzie żadnych szczególnych umiejętności ani wykształcenia. Jedynym ograniczeniem jest konieczność posiadania komputera z dostępem do internetu- bez tego niemożliwe jest wypełnianie ankiet. W przypadku pracy przez internet ważna jest systematyczność.

   

  Wypełnianie ankiet wymaga od nas codziennego poświęcenia na to zajęcie kilku minut. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, gdyż pierwsze zyski nie pojawią się od razu. Jeśli liczymy na duże profity, w krótkim czasie, to nie jest to praca dla nas. Jednak warto poczekać i sumiennie wykonywać powierzone zadanie. Każdy kiedyś tak zaczynał i każdy miał takie same wątpliwości. Trzeba też uważać na oszustów, gdyż z pewnością natkniemy się na takie oferty.

  Praca dla młodych

  sobota, Grudzień 13th, 2014

  Dla jednych wakacje to czas beztroskiego wypoczynku. Inni postanawiają miesiące wolne od nauki przeznaczyć na zarabianie. Młodych osób, dla których praca dodatkowa staje się najlepszą metodą na spędzenie w efektywny sposób miesięcy letnich przybywa. Jedni decydują się na pracę ze względu na możliwość zarobienia, jednak dla wielu najcenniejsza korzyścią staje się doświadczenie zawodowe, jakie mogą zdobyć w okresie wakacji. Taka praca dodatkowa, podejmowana w okresie wakacyjnym, może dać wiele młodemu człowiekowi. Uczy szacunku do pracy oraz samodzielnie zarobionych pieniędzy, pozwala też zdobywać samodzielność.

   

  Bezcenne doświadczenie zawodowe może pomóc takiemu człowiekowi w przyszłości, a zarobione pieniądze z pewnością pomogą w realizacji marzeń. Jakie prace są najczęściej podejmowane przez uczniów i studentów w czasie wakacji? Roznoszenie ulotek, dodatkowa praca w sklepie lub w restauracji to propozycje, które zazwyczaj pomagają takim osobom zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Są to proste prace, które jednak pozwalają na poznanie rynku pracy. Najtrudniejsze są przecież pierwsze kroki. Im wcześniej się je postawi, tym lepiej.